Kansli
Telefon: 076-815 58 88
Telefontider: måndag-onsdag 09.00-11.00

Nedan följer namn och kontaktuppgifter till personer som arbetar inom föreningen. Generella saker kan även mailas till info@dalkurd.se.

Ordförande
Ramazan Kizil
070-755 54 03
ramazan.kizil@nulldalkurd.se


VD
Cego Heskali
073-642 52 46
cego.heskali@nulldalkurd.se


Vice-VD/personalansvarig
Zilan Lawan
zilan.lawan@nulldalkurd.se


Sportchef

Adil Kizil
073-543 45 63
adil.kizil@nulldalkurd.se


Kontor/Administration
Ismail Dundar
076-275 85 44
ismail.dundar@nulldalkurd.se


Akademichef
Amir Azrafshan
070-974 59 59
Amir.azrafshan@nulldalkurd.se


Marknadsansvarig/Sponsring

Tobias Redhe
073-976 77 69
tobias.redhe@nulldalkurd.se


Kommunikationsansvarig

Rimsky Barlari
070-276 84 58
rimsky.barlari@nulldalkurd.se


Säkerhetsansvarig

Mehmet Meral
070-940 21 34
mehmet.meral@nulldalkurd.se


LEDARE A-LAGET

Huvudtränare
Andreas Brännström
andreas.brannstrom@nulldalkurd.se

Assisterande tränare
Amir Azrafshan
amir.azrafshan@nulldalkurd.se

Lagledare
Lars Redhe
073-384 65 56
lars.redhe@dalkurd.se

Målvaktstränare
Sören Jönsson
soren.jonsson@nulldalkurd.se

Materialförvaltare
Janne Lövgren
070-339 58 88

Fysioterapeut
Erik Zettergren
erik.zettergren@nulldalkurd.se

Naprapat
Peter Karmala
peter@nullpkkiropraktik.com
070-946 97 69

Läkare
Joan Said
joan.said88@nullgmail.com
073-987 02 99

Läkare
Anders Dahlman
anders_dahlman@nullhotmail.com
070-396 25 96

Mental Coach
Ulf Sandström
u.sandstrom@nullgmail.com
070-488 84 18


LEDARE U-19/U-21

Tränare
Amir Azrafshan
amir@nulldalkurd.se
072-514 33 50

Asa tränare 
Alexander Elzén
alexander.elzen@nulldalkurd.se
073-610 40 38

Lagledare
Mikael Lindqvist
mikael.linqvist@nulldalkurd.se
070-684 97 35

Lagledare
Andreas Tjäder
073-913 56 58


LEDARE POJKLAG

P-01/P-02/P-03
Erik Backman
erik.backman@nulldalkurd.se
073-085 94 43

Ola Höglund
ola.hoglund@nulldalkurd.se
070-629 80 54

P-04
Gökhan Kizil

P-05/P-06/P-07/P-08/P-09/P-10
Elvan Cicen
elvan@nulldalkurd.se
073-656 54 60