Kansli
Telefon: 076-815 58 88
Telefontider: måndag-onsdag 09.00-11.00

Nedan följer namn och kontaktuppgifter till personer som arbetar inom föreningen. Generella saker kan även mailas till info@dalkurd.se.

Ordförande
Ramazan Kizil
070-755 54 03
ramazan.kizil@nulldalkurd.se

VD
Mikael Ahlerup
mikael.ahlerup@nulldalkurd.se

Sportchef
Adil Kizil
073-543 45 63
adil.kizil@nulldalkurd.se

Kontor/Administration
Azad Kizil
073-507 30 78‬
azad.kizil@nulldalkurd.se

Marknads- och försäljningsansvarig
Halsho Nabaz
076-560 58 24
halsho.nabaz@nulldalkurd.se

Akademichef
Johan Gustafsson
073-929 06 66
johan.gustafsson@nulldalkurd.se

Press- och Kommunikationsansvarig
Cihan Dalaba
073-952 24 24
cihan.dalaba@nulldalkurd.se

Säkerhetsansvarig
Mehmet Meral
070-940 21 34
mehmet.meral@nulldalkurd.se


LEDARE A-LAGET

Huvudtränare
Azrudin Valentic
azrudin.valentic@nulldalkurd.se

Assisterande tränare
Amir Azrafshan

Fysioterapeut
Pálmar Hreinsson
palmar.hreinsson@nulldalkurd.se

Naprapat
Niclas Dymling
niclas.dymling@nulldalkurd.se


LEDARE U-19/U-21

Tränare
Amir Azrafshan

Ass. tränare 
Alexander Elzén
alexander.elzen@nulldalkurd.se
073-610 40 38

Lagledare
Mikael Lindqvist
mikael.linqvist@nulldalkurd.se
070-684 97 35

Lagledare
Andreas Tjäder
073-913 56 58


LEDARE POJKLAG

P-01/P-02/P-03
Erik Backman
erik.backman@nulldalkurd.se
073-085 94 43

Ola Höglund
ola.hoglund@nulldalkurd.se
070-629 80 54

P-04
Gökhan Kizil

P-05/P-06/P-07/P-08/P-09/P-10
Elvan Cicen
elvan@nulldalkurd.se
073-656 54 60