Kansli
Nedan följer namn och kontaktuppgifter till personer som arbetar inom föreningen. Generella saker kan även mailas till info@dalkurd.se.

Ordförande
Ramazan Kizil
070-755 54 03
ramazan.kizil@nulldalkurd.se

Klubbchef
Johan Gustafsson
johan.gustafsson@nulldalkurd.se

Sportchef
Adil Kizil
073-543 45 63
adil.kizil@nulldalkurd.se

Kontor/Administration
Azad Kizil
azad.kizil@nulldalkurd.se

Ekonomi
David Nordanskog
073-537 73 47
david.nordanskog@nulldalkurd.se

Marknads- och försäljningsansvarig
Halsho Nabaz
076-560 58 24
halsho.nabaz@nulldalkurd.se

Press- och Kommunikationsansvarig samt Biljettansvarig
Cihan Dalaba
073-952 24 24
cihan.dalaba@nulldalkurd.se

Säkerhetsansvarig
Mehmet Meral
070-940 21 34
mehmet.meral@nulldalkurd.se

SLO (Supporter Liaison Officer)
Magnus Olsve
073-072 49 75
magnus.olsve@nulldalkurd.se


LEDARE A-LAGET

Tränare
Johan Sandahl
johan.sandahl@nulldalkurd.se

Fysioterapeut
Pálmar Hreinsson
palmar.hreinsson@nulldalkurd.se

Naprapat
Niclas Dymling
niclas.dymling@nulldalkurd.se

Läkare
Masih Khedri
masih.khedri@nulldalkurd.se


LEDARE AKADEMIN I UPPSALA

Kontakt
ungdom@nulldalkurd.se

T f Akademichef
Einar Brekkan
070-710 53 09
einar.brekkan@nulldalkurd.se

Utvecklingsansvarig
Edvard Ståhlberg
073-061 81 34
edvard.stahlberg@nulldalkurd.se


LEDARE AKADEMIN FORSSA/DALKURD I BORLÄNGE

Akademikoordinator
Mikael Lindqvist
070-684 97 35
mikael.lindqvist@nulldalkurd.se

Ungdomsansvarig
Elvan Cicen
073-656 54 60
elvan.cicen@nulldalkurd.se

U19:

Tränare
Daniel Killgren
076-311 60 06
daniel.killgren@nulldalkurd.se

Tränare
Herdi Karimyan
076-404 69 45
herdi.karimyan@nulldalkurd.se

U16:

Tränare
Marcus Pereira
072-936 67 05
marcus.pereira@nulldalkurd.se

Tränare
Fredrik Sahlander
073-615 46 43
fredrik.sahlander@nulldalkurd.se

U15:

Tränare
Jonas Rosén
076-103 63 59
jonas.rosen@nulldalkurd.se

Tränare
Ola Höglund
070-629 80 54
ola.hoglund@nulldalkurd.se