Kansli
Telefon: 076-815 58 88
Telefontider: måndag-onsdag 09.00-11.00

Nedan följer namn och kontaktuppgifter till personer som arbetar inom föreningen. Generella saker kan även mailas till info@dalkurd.se.

Ordförande
Ramazan Kizil
070-755 54 03
ramazan.kizil@nulldalkurd.se

VD
Mikael Ahlerup
mikael.ahlerup@nulldalkurd.se

Sportchef
Adil Kizil
073-543 45 63
adil.kizil@nulldalkurd.se

Kontor/Administration
Azad Kizil
073-507 30 78‬
azad.kizil@nulldalkurd.se

Marknads- och försäljningsansvarig
Halsho Nabaz
076-560 58 24
halsho.nabaz@nulldalkurd.se

Akademichef
Johan Gustafsson
073-929 06 66
johan.gustafsson@nulldalkurd.se

Press- och Kommunikationsansvarig samt Biljettansvarig
Cihan Dalaba
073-952 24 24
cihan.dalaba@nulldalkurd.se

Säkerhetsansvarig
Mehmet Meral
070-940 21 34
mehmet.meral@nulldalkurd.se

SLO (Supporter Liaison Officer)
Magnus Olsve
073-072 49 75
magnus.olsve@nulldalkurd.se


LEDARE A-LAGET

Fysioterapeut
Pálmar Hreinsson
palmar.hreinsson@nulldalkurd.se

Naprapat
Niclas Dymling
niclas.dymling@nulldalkurd.se

Läkare
Masih Khedri
masih.khedri@nulldalkurd.se


LEDARE AKADEMIN FORSSA/DALKURD I BORLÄNGE

Akademichef
Johan Gustafsson
073-929 06 66
johan.gustafsson@nulldalkurd.se

Akademikoordinator
Mikael Lindqvist
mikael.lindqvist@nulldalkurd.se
070-684 97 35

Ungdomsansvarig
Elvan Cicen
elvan.cicen@nulldalkurd.se
073-656 54 60

U19:

Tränare
Daniel Killgren
daniel.killgren@nulldalkurd.se
076-311 60 06

Tränare
Herdi Karimyan
herdi.karimyan@nulldalkurd.se
076-404 69 45

U16:

Tränare
Marcus Pereira
marcus.pereira@nulldalkurd.se
072-936 67 05

Tränare
Fredrik Sahlander
fredrik.sahlander@nulldalkurd.se
073-615 46 43

U15:

Tränare
Jonas Rosén
jonas.rosen@nulldalkurd.se
076-103 63 59

Tränare
Ola Höglund
ola.hoglund@nulldalkurd.se
070-629 80 54