Kansli
Nedan följer namn och kontaktuppgifter till personer som arbetar inom föreningen. Generella saker kan även mailas till info@dalkurd.se.

Ordförande
Ramazan Kizil
070-755 54 03
ramazan.kizil@nulldalkurd.se

Sportchef
Gazmend Bahtiri
gazmend.bahtiri@nulldalkurd.se

Press- och Kommunikationsansvarig, Biljett- och Souveniransvarig
Cihan Dalaba
073-952 24 24
cihan.dalaba@nulldalkurd.se


LEDARE A-LAGET

Tränare
Paul Olausson
paul.olausson@nulldalkurd.se

Naprapat
Niclas Dymling
niclas.dymling@nulldalkurd.se

Målvaktstränare
Peter Björklund
peter.bjorklund@nulldalkurd.se

Team manager
Azad Kizil
azad.kizil@nulldalkurd.se

Läkare
Masih Khedri
masih.khedri@nulldalkurd.se


LEDARE UNGDOMSAKADEMIN

Kontakt
ungdom@nulldalkurd.se

T f Akademichef
Einar Brekkan
070-710 53 09
einar.brekkan@nulldalkurd.se

Utvecklingsansvarig
Edvard Ståhlberg
073-061 81 34
edvard.stahlberg@nulldalkurd.se