Li jêr hun dikarin nav û agahîyên têkîlî ji kesên ku di Dalkurdê de kar dikin bibînin. Hun dikarin tiştên giştî bişînin info@dalkurd.se re jî.

Serok
Ramazan Kizil
070-755 54 03
ramazan.kizil@nulldalkurd.se

Johan Gustafsson
johan.gustafsson@nulldalkurd.se

Berpirsîyarê sporê
Adil Kizil
073-543 45 63
adil.kizil@nulldalkurd.se

Nivisîngeh/îdare
Azad Kizil
azad.kizil@nulldalkurd.se

Berpirsîyarê Ekonomî
David Nordanskog
073-537 73 47
david.nordanskog@nulldalkurd.se

Berpirsîyarê piyase/Firoşyar
Halsho Nabaz
076-560 58 24
halsho.nabaz@nulldalkurd.se

Berpirsîyarê çapemenî û komunîkasyon/Berpirsîyarê bilêtan
Cihan Dalaba
073-952 24 24
cihan.dalaba@nulldalkurd.se

Berpirsîyarê ewleyî
Mehmet Meral
070-940 21 34
mehmet.meral@nulldalkurd.se

SLO (Supporter Liaison Officer) – Berpirsîyarê terefdara
Magnus Olsve
073-072 49 75
magnus.olsve@nulldalkurd.se


RÊBERÊ TAXIMA SERÎ

Terapîstê fîzîkî
Pálmar Hreinsson
palmar.hreinsson@nulldalkurd.se

Tedawîkarê êşa
Niclas Dymling
niclas.dymling@nulldalkurd.se

Doktor
Masih Khedri
masih.khedri@nulldalkurd.se


RÊBERÊ AKADEMÎYA FORSSA/DALKURD LI BORLÄNGE

Koordînatora akademîyê
Mikael Lindqvist
mikael.lindqvist@nulldalkurd.se
070-684 97 35

Berpirsyarê ciwana
Elvan Cicen
elvan.cicen@nulldalkurd.se
073-656 54 60

U19:

Antrenor
Daniel Killgren
daniel.killgren@nulldalkurd.se
076-311 60 06

Antrenor
Herdi Karimyan
herdi.karimyan@nulldalkurd.se
076-404 69 45

U16:

Antrenor
Marcus Pereira
marcus.pereira@nulldalkurd.se
072-936 67 05

Antrenor
Fredrik Sahlander
fredrik.sahlander@nulldalkurd.se
073-615 46 43

U15:

Antrenor
Jonas Rosén
jonas.rosen@nulldalkurd.se
076-103 63 59

Antrenor
Ola Höglund
ola.hoglund@nulldalkurd.se
070-629 80 54